Szkolny katalog turystyczny ekonomii społecznej | Kujawsko-Pomorska Ekonomia Społeczna - ROPS w Toruniu

Szkolny katalog turystyczny ekonomii społecznej

Od wiosny 2020 roku istnieje Sieć Turystyczna Podmiotów Ekonomii Społecznej w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Należą do niej podmioty działające w branży turystycznej i cateringowej. Wiele z nich ma w swojej ofercie usługi skierowane do placówek oświatowych - przedszkoli i szkół. Są to oferty dotyczące możliwości organizacji wycieczek szkolnych, podczas których podmioty zapewniają wiele atrakcji, warsztaty, catering, a nawet noclegi. Z myślę o tego typu ofertach Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu stworzył "Szkolny katalog turystyczny ekonomii społecznej", czyli kompendium wiedzy dla dyrektorów przedszkoli i szkół z naszego regionu, które można wykorzystać przy planowaniu wycieczek.

Warto skorzystać z oferty podmiotów ekonomii społecznej, które zapewniają wysoki poziom usług oraz bardzo ciekawe i interesujące dla młodego człowieka zajęcia i warsztaty.

"Szkolny katalog turystyczny ekonomii społecznej" jest także dostępny w wersji PDF, można go pobrać (np do wydruku) klikając w poniższy obrazek lub, w nieco niższej jakości, poniżej, jako "plik do pobrnaia"

Do pobrania
Załącznik Rozmiar Pobierz
pdf "Szkolny katalog turystyczny ekonomii społecznej" w wersji PDF
36.58 MB Pobierz
pdf Ulotka promująca Szkolny katalog podmiotów ekonomii społecznej
4.11 MB Pobierz
Szukam oferty dla