Rywalizacja nabiera rumieńców | Kujawsko-Pomorska Ekonomia Społeczna - ROPS w Toruniu

Informacje bieżące
Konkurs szkolny

Rywalizacja nabiera rumieńców

Za nami dwie rundy Kujawsko-Pomorskich Mistrzostw Menedżerskich - Turnieju Przedsiębiorczości Społecznej. Wirtualne przedsiębiorstwa branży eventowej już założone, za uczestnikami także pierwsze zrealizowane inwestycje. A to dopiero początek rywalizacji... Teraz czas na strategię działania. Zgodnie z prawami rynku, nic nie jest przesądzone.

Tak, jak zapowiadaliśmy, publikujemy pierwsze wyniki rywalizacji - jednak jeszcze dużo się wydarzy... Z kolejną rundą podnosić będziemy poziom trudności. Czołówkę po dwóch rundach można sprawdzić na grafice poniżej. Informacje o Konkursie można śledzić na stronie: Kujawsko-Pomorskie Mistrzostwa Menedżerskie-Turniej Przedsiębiorczości Społecznej oraz w mediach społecznościowych:

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Koordynacja spójnej polityki społecznej Kujaw i Pomorza”. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.13 Wysokiej jakości system włączenia społecznego.